1998’den Beri Buradayız!

1998 Yılında kurulan Ünal Aydınlatma günümüzde iç mekan aydınlatma sektörüne hizmet eden Türkiye’nin sayılı büyüklükte üretici firmalarındandır. Klasikten moderne bir çok tarz ve modelle sizlere sınırsız bir hizmet anlayışını benimseyen Ünal Aydınlatma, dün olduğu gibi bugünde estetiğe olan sadakatine devam ediyor.

Ünal Aydınlatma tecrübeli kadrosu ile tüm ev,villa,yalı,müze,oteller,restorasyon projeleri,özel-genel ve dış mekan aydınlatma projelerinde,imalatı istenen en küçük aydınlatma elemanından en büyük özel tasarıma kadar kaliteli hizmet vermektedir.

5.000 metrekare kapalı alana sahip depo, sevkiyat ve fabrika üretim alanında; Firmamızda 105 deneyimli,kaliteli çalışanlarımızla yıllardır yurtiçi ve yurt dışı olmak üzere birçok otel aydınlatma elemanlarının imalatlarını başarı ile gerçekleştirmekteyiz.
 
Uluslararası kalite sertifikalarına sahip olan Ünal Aydınlatma,bu kalite standartlarında binlerce model üretmiş,yurt içi ve yurtdışı pazarlarda ürünlerini tüketicisinin beğenisine sunmuştur.
 
Kuruluşundan günümüze Tüketicilerine daima en iyi ve kaliteyi en uydun şekilde sunmayı hedef edinen ÜNAL AYDINLATMA bu hedefini daha ilerilere taşımak için dünyadaki gelişmeleri takip ederek çalışmalarına devam ediyor.